Filozofia?

  1. Naszym celem jest uśmiech zadowolenia i duma właścicieli, ich zdumienie i ekscytacja.
  2. We wszystkich produktach stosowane są topowe technologie i wykorzystywana precyzja ręcznego wykonania, nawet jeśli wymaga to dużych nakładów czasu i pracy.
  3. Wprowadzamy innowacje wykorzystując najnowsze, najdroższe technologie i materiały od podstaw, już na poziomie koncepcji produktu.
  4. Utrzymujemy wysoką jakość projektu plastycznego, mając na celu długie użytkowanie, korzystając z japońskich materiałów i technologi, bo tylko one gwarantują założony przez nas cel.
  5. Aktywnie promujemy akcje mające na celu ochronę środowiska, równoważące konsumpcję i produkcję.

Koncept

Firma Technical Audio Devices laboratories, Inc. (TADL) wyrosła z ducha nowych technologii pozwalających na perfekcyjne wykreowanie czystego, niezniekształconego dźwięku, w połączeniu z bezkompromisowym kunsztem japońskich mistrzów.

Wizja tych głośników pochodzi od Barta Locanthi, rozpoznawalnego na całym świecie wizjonera świata audio, mistrza nowych rozwiązań, który wierzył, że podstawą są zaawansowane technologie, kładące większy nacisk na jakość brzmienia niż na technologię jako taką. W TADL ją dopieszczono, tworząc urządzenia mogące reprodukować muzykę, oddając jej energię i naturalne brzmienie poszczególnych instrumentów.

© Copyright 2011 Audio Centrer Poland. All rights reserved.
Designed Piksel Studio